Redmi’nin Yeni Telefonun Tasarımı TENAA’da Ortaya çıktı

Redmi’nin M2010J19SC model isimli yeni telefonu TENAA’da görüldükten sonraysa bu kez tasarımlarına kavuştu. Telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağı sayfada görüldü. Redmi, resimlerden anladığımız kadarıyla bize daha öncesinde başka telefonlarda gördüğümüz bir tasarımı telefonda sunacak.

Resimlerde de görüldüğü gibi Redmi’nin yeni telefonu, Samsung’un ve Realme’nin modellerinin kullandığı bir tasarıma sahip olacak. Telefonun arkasında kenarları yuvarlak dikdörtgen kamera kurulumu yer alacak. Telefonun ekranı ise delikli yapısıyla diğer telefon modellerinden çok da farklı olmayacak.

Akıllı telefonun ismi şu an için bilinmiyor. Fakat telefonun TENAA sayfasında 6,53 inç FullHD+ çözünürlü bir destekleyen bir ekranla satışa çıkacağı bilgisi yer alıyor. Bununla beraber donanım boyutunda telefonun hangi işlemcinin yer alacağı şu an için bilinmiyor.

Redmi telefonun en beğenilen kısmı bataryası olacak. Yaygın olan5.000 mAh’li bataryalı telefonların Redmi, standardı yükseltecek ve 6.000 mAh batarya kullanacak. Telefonda bulunan 6.000 mAh batarya 22,5 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Telefon, siyah, beyaz, kırmızı, mor, yeşil ve turuncu renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Öne Çıkan Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir